Nabídka

E-knihy

Napsal jsem několik úspěšných e-knih o nástrojích pro úpravy fotografií, které si našly nejen v tuzemsku mnoho spokojených čtenářů. Pokud se chcete sám vzdělávat v oblasti správy fotografií, mohou vám být užitečnými průvodci populárními aplikacemi jako jsou Capture One, Adobe Lightroom nebo Affinity Photo. E-knihy jsou v případě online platby okamžitě ke stažení ve formátech vhodných pro počítač, mobilní telefon či tablet, nebo čtečku, takže je můžete začít číst doslova během několik minut.
Zobrazit nabídku e-knih

Fotoobrazy

S fotoaparátem jsem navštívil řadu zemí na pěti kontinentech, kde jsem měl možnost fotografovat v nejrůznějších biotopech od drsné arktické přírody přes evropské lesy a hory až po tropické deštné pralesy a africké savany. Fotil jsem zde jak její divoké obyvatele – mimo jiné třeba polární lišky, pižmoně, velké africké kočky či pestré opeřence z džungle – tak zdejší krajinu. Mé fotografie se tak mohou v podobě tisků na fine-art papíře nebo třeba pod akrylovým sklem stát unikátní ozdobou vašeho interiéru připomínající bohatství naši planety.
Zobrazit nabídku fotoobrazů

Fotovýpravy

Ve spolupráci s akreditovanou cestovní kanceláří pořádám výpravy za fotografováním divoké přírody naší planety – od chladného severu až po tropické pralesy. Kromě vypsaných cest mohu též kompletně zorganizovat výpravu na míru vašim potřebám nebo se k vaší cestě připojit jako fotografický lektor. Procestoval jsem s fotoaparátem řadu míst naší planety – vydejte se se mnou na některá z nich i vy!
Zobrazit nabídku výprav

Individuální a skupinové kurzy

Chcete se naučit pracovat v Lightroom, Capture One, Photoshop, Affinity Photo a dalších aplikacích pro zpracování fotografií? Máte zájem zlepšit své fotografické schopnosti nebo ovládání fotoaparátu? Potřebujete dlouhodobý mentoring nebo pomoct s přípravou fotografické výstavy? S tím vším vám mohu poradit. Individuální a skupinové kurzy pořádám již deset let a pomohl jsem za tu dobu mnoha profesionálům i amatérským fotografům nejrůznějších žánrů. Školil jsem mimo jiné fotografy Národní galerie, architekty velkého tuzemského developera, přednášel jsem studentům Vysoké škole chemicko-technologické v Praze a spolupracuji též s FotoŠkoda, kde pořádám pravidelné online kurzy a zapojuji se do festivalů.
Zobrazit informace o kurzech