Individuální fotografické kurzy a konzultace

Zájemcům nabízím individuální kurzy a konzultace například na tato témata:

  • Adobe Lightroom pro začátečníky i pokročilé (jsem autorem e-knihy Lightroom efektivně)
  • Capture One – alternativa k Lightroom (napsal jsem e-knihu Capture One efektivně)
  • Affinity Photo – výkonná a cenové dostupná alternativa k Photoshopu (i o něm jsem napsal e-knihu Affinity Photo efektivně)
  • výběr fotoaparátu, objektivů a dalšího příslušenství
  • ovládání fotoaparátu
  • zvládnutí fotografických technik a postupů

Každý kurz či konzultace vždy připravuji individuálně na míru Vašim potřebám. Můžete se jej zúčastnit sami či ve skupině s přáteli se stejným zájmem.

Obvyklá oblast mé působnosti je Praha a širší okolí, ale v případě dohody je možné uspořádat kurz téměř kdekoliv.

Je-li předmětem kurzu fotografování nebo práce s fotoaparátem, koná se v terénu. V případě „počítačových“ témat, jako je zpracování fotografií, mohu přijet přímo k vám nebo zvolit jinou vhodnou alternativu dle dohody.

Cena kurzu se odvíjí od jeho délky, hodinová sazba je 750 Kč včetně DPH (jsem plátce). Pro absolventy mých dřívějších kurzů, dlouhodobé spolupráce či mentoring, nebo kurzy pro více účastníků poskytuji zajímavé slevy. Finální cenu kurzu se vždy dozvíte dopředu. Cestovní náklady pro Prahu neúčtuji, při dojezdu do vzdálenějších lokalit je sazba 9 Kč/km.

Nebudete-li s kurzem spokojeni, vrátím Vám celou částku zpět.

Nezávazná poptávka

Vyplňte tento jednoduchý formulář a já se vám co nejdříve ozvu zpět k projednání podrobností. Pokud se dohodneme na rozsahu, náplni a místu konání kurzu, sdělím Vám konečnou cenu, jejímž potvrzením z Vaší strany se stává objednávka závaznou.

    V jakých oblastech Vám mohu pomoci?