Výstava „Za zvířaty od severu k jihu“

Když Marcel Konečný chystal otevření nové fotografické galerie X-Foto gallery v Praze, předběžně jsme si povídali o tom, že bych zde mohl časem uspořádat výstavu. Souhra okolností ale nakonec způsobila, že k tomu dochází jen pár týdnů po zahájení provozu a má výstava bude pro tuto sympatickou galerii druhou v pořadí.

Jedná se o průřezovou výstavu více než 20 velkoformátových fotografií zvířat a přírody, které jsem vytvořil na cestách za několik posledních let. Když jsem výběr připravil, uvědomil jsem si, že jsem většinou cestoval po matičce Zemi hlavně ze severu na jih nebo naopak, což stálo nakonec u zrodu samotného názvu výstavy. Těším se na všechny, kdo se přijdou podívat na zahájení a samozřejmě přeji hezký prožitek všem, kdo si najdou čas výstavu navštívit.

Kde: V X-Foto gallery, Hybernská 24, 11000 Praha
Kdy: slavnostní zahájení proběhne ve středu 10. 8. 2016 v 18:00. Výstava pak potrvá do 24. 8. 2018. Otevírací doba galerie je ve všední dny od 10:00 do 18:00, ale fotografie samotné jsou z velké části volně dostupné i mimo tyto termíny!
Vstup: zdarma (na slavnostní zahájení i samotnou výstavu kdykoliv v uvedeném termínu)

Plakát