E-kniha Affinity Photo efektivně

Affinity Photo efektivněAffinity Photo efektivně je průvodcem grafickým editorem Affinity Photo, který lze považovat za jednu z mála skutečných a přitom finančně dostupných konkurencí Adobe Photoshopu. Vznikla zpracováním seriálu, který vychází na pokračování na serveru PALADIX.cz, ale nejde jen o pouhé spojení článků do podoby knihy. Text jsem před vydáním zrevidoval, přerozdělil do kapitol a rovněž jsem jej aktualizoval pro změny v aktuální verzi editoru. Připravte se na pořádnou dávku informací – PDF verze má téměř 300 stran a to kniha ještě nekončí! V dohledné době vyjde několik aktualizací, které budou přidávat informace o dalších nástrojích a možnostech aplikace. Všechny tyto aktualizace získají samozřejmě všichni zákazníci zdarma. Na konci stránky najdete několik ukázek z knihy.

E-kniha je určena pro všechny, kdo Affinity Photo používají pro úpravu fotografií a nebo to mají v plánu zkusit. S její pomocí se rychle zorientujete v uživatelském prostředí aplikace, v základních principech úprav od jednoduchých operací, práce s vrstvami, retuše až třeba po využití frekvenční separace či skládání panoramat a hloubky ostrosti z vícero fotografií.

Cena: 200 Kč 150 Kč

Údaje vyplníte v dalším kroku.
Po uhrazení platby obdržíte e-knihu ve formátu PDF, ePub a Mobi a samozřejmě také daňový doklad.

Ukázky (PDF)

Ukázka Affinity Photo PDF 1Ukázka Affinity Photo PDF 2

Ukázky (ePub)

Ukázka Affinity Photo ePub 1 Ukázka Affinity Photo ePub 2 Ukázka Affinity Photo ePub 3Ukázka Affinity Photo ePub 4 Ukázka Affinity Photo ePub 5 Ukázka Affinity Photo ePub 6