Vánoční sleva mých e–knih

Jako malý vánoční dárek jsem právě zlevnil obě své e–knihy – Lightroom efektivně a Capture One efektivně o 25 %. Pořídit si je tedy můžete shodně za cenu 150 Kč. Akce platí do konce tohoto roku.

O Lightroom toho bylo nepochybně napsáno mnoho, proto se e–kniha Lightroom efektivně věnuje zejména tipům a trikům pro opravdu efektivní práci v tomto pravděpodobně nejpoužívanějším nástroji pro správu a zpracování fotografií současnosti. E–kniha bude v průběhu ledna aktualizována o novinky z aktuální verze Lightroom Classic CC.

Capture One Pro lze považovat za přímého konkurenta Lightroom s řadou pokročilých nástrojů, které usnadňují úpravy vašich fotografií. Oproti produktům Adobe stále nabízí možnost zakoupení jednorázové licence namísto předplatného (to je ale také k dispozici, pokud vám tento způsob vyhovuje lépe). Kniha je kompletním průvodcem aplikací a rovněž přináší množství rad a tipů, jak dosáhnout optimálního výsledku. I Capture One Pro se nedávno dočkal nové verze 11 a knihu tak rovněž čeká doplnění novinek z této verze.

Aktualizace obou e–knih jsou pro všechny zákazníky zdarma, takže se nemusíte bát nakoupit už teď – nová verze dorazí do vašich emailových schránek ihned po dokončení.

Lightroom efektivněCapture One efektivně

V obou případech se jedná o e–knihy ve formátech PDF, ePub a Mobi, které můžete číst na počítači, tabletu nebo v mobilním telefonu. Papírová verze knihy bohužel k dispozici není.