E–kniha Capture One efektivně byla aktualizována pro verzi 11

S potěšením oznamuji, že jsem právě vydal novou verzi e–knihy Capture One efektivněAktuální vydání je plně upraveno pro potřeby současné verze Capture One Pro 11.1 – uspořádání kapitol nyní odpovídá novému rozložení nástrojů a dočtete se o všech novinkách, které se od minulého vydání ve vývoji aplikace odehrály. Zohledněny byly mimo jiné změny místních úprav, nový nástroj Normalize, přepracované rozhraní pro používání uložených stylů, podpora formátu PSD a řada dalších menších změn.

Doufám, že i nová verze e–knihy bude užitečným průvodcem zpracováním fotografií v aplikaci Capture One Pro pro řadu fotografů.

Pokud jste si dříve e–knihu Capture One efektivně zakoupili, měli byste touto dobou mít v emailové schránce odkaz na stažení aktualizace zdarma. Jestliže email nenajdete (ani ve složce nevyžádané pošty :), neváhejte mě kontaktovat, případný problém určitě vyřešíme.

Pro nové zákazníky mám také dobrou zprávu, že mé e–knihy můžete odnedávna platit díky službě PayPal i platební kartou a získat je tak téměř okamžitě po objednání.

Pro případné zájemce rovněž připomínám, že pořádám individuální kurzy (nejen) Capture One, v rámci kterých Vám mohu pomoci s konkrétní problematikou a postupy dle Vašich potřeb.