E-kniha Capture One efektivně aktualizována pro verzi 20

Capture One efektivne 20

S potěšením oznamuji, že jsem vydal novou verzi e–knihy Capture One efektivněTentokrát se mi podařilo změny, které přinesla verze 20, zpracovat poměrně rychle, takže pokud se chystáte Capture One zakoupit, můžete se do něj rovnou ponořit s pomocí mého průvodce. Jako vždy jsem kromě novinek, mezi něž patří například nástroj Direct Color Editor, výrazně upravený panel High Dynamic Range, zcela nový algoritmus zpracování šumu a samozřejmě i praktické inovace uživatelského rozhraní, zapracoval i celou řadu drobných oprav a vylepšení v uspořádání knihy.

Doufám, že i nová verze e–knihy bude užitečným průvodcem zpracováním fotografií v aplikaci Capture One Pro pro řadu fotografů.

Pokud jste si dříve e–knihu Capture One efektivně zakoupili, měli byste touto dobou mít v emailové schránce odkaz na stažení aktualizace zdarma. Jestliže email nenajdete (ani ve složce nevyžádané pošty :), neváhejte mě kontaktovat, případný problém určitě vyřešíme.

Mé e–knihy si můžete zakoupit online a díky službě PayPal je lze uhradit i platební kartou, takže je získáte téměř okamžitě po objednání. Samozřejmostí je ovšem i možnost platit klasicky převodem na účet.

Pro případné zájemce rovněž připomínám, že pořádám individuální kurzy (nejen) Capture One, v rámci kterých Vám mohu pomoci s konkrétní problematikou a postupy dle Vašich potřeb.

Pokud budete chtít mou práci na knize podpořit, můžete mi poslat libovolný příspěvek na PayPal či účet číslo 2200072550/2010. Pokud mi pošlete fakturační údaje, rád Vám zašlu daňový doklad. Další možností je koupě produktů Capture One prostřednictvím těchto partnerských odkazů: licence či předplatné Capture One, balíčků stylů.

V současné době můžete také při koupi ročního předplatného ušetřit až 25 % – stačí při platbě zadat kód ANNUAL25. Akce trvá do 2. 11. 2020.